آموزش انتقال برنامه ها به مموری کارت بدون نیاز به روت در اندروید
زندگی را نخواهیم فهمید اگر... - مرکز تفریح و دانلود ( آندروید )
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

  • Archive
  • Contact
توضیحات :
دانلود بازی ، تم ، والپیپر ، نرم افزار و زنگ موبایل ، داستان کوتاه ، تست هوش ، دانستنیها ، SMS و... ( آندروید )
منوی اصلی
آمار بازدید
تعداد نمایش : 193749
درباره ما

آخرین مطالب


نویسنده : علیرضا

تاریخ ارسال مطلب : پنج‌شنبه 14 بهمن‌ماه سال 1389 - 09:46 ق.ظ | نسخه چاپی

زندگی را نخواهیم فهمید اگر از همه گل های سرخ دنیا متنفر باشیم فقط چون در  کودکی وقتی  خواستیم گل  سرخی را  بچینیم خاری در دستمان فرو رفته  است.  

زندگی را نخواهیم فهمید اگر دیگر آرزو کردن و  رویا دیدن را از یاد ببریم و جرات زندگی بهتر داشتن  رالب تاقچه به فراموشی بسپاریم فقط به این خاطر که در گذشته یک یا چند تا از آرزوهایمان اجابت نشدند. 

زندگی را نخواهیم فهمید اگر عزیزی را برای همیشه ترک کنیم فقط به این خاطر...

 

 که یک لحظه خطایی از  او سر زده و حرکت اشتباهی انجام داده.  

  

زندگی را نخواهیم فهمید اگر دیگر درس و مشق را رها کنیم و به سراغ کتاب نرویم فقط چون در  یک آزمون نمره خوبی به دست نیاوردیم و نتوانستیم یک سال قبول شویم.  

زندگی را نخواهیم فهمید اگر دست از تلاش و  کوشش برداریم فقط به این دلیل که یکبار در زندگی سماجت و پیگیری ها بی نتیجه ماند. 

 

 زندگی را نخواهیم فهمید اگر همه دست هایی را که برای دوستی به سمت ما دراز می شود پس بزنیم فقط به این خاطر که یک روز یک دوست غافل به ما خیانت کرد و از اعتماد ما سوء استفاده کرد 

  زندگی را نخواهیم فهمید اگر فقط چون یکبار در عشق شکست خوردیم دیگر جرات عاشق شدن را از  دست بدهیم و  از دل بستن  بهراسیم.  

زندگی را نخواهیم فهمید اگر همه شانس ها و  فرصت های طلایی همین الان را نادیده بگیریم فقط به این خاطر که در یک یا چند تا از فرصت ها موفق نبوده ایم. 

  

فراموش نکنیم که بسیاری از  اوقات در زندگی وقتی به در بسته ای می رسیم و یک صد کلید در دستمان است هرگز نباید انتظارداشته باشیم که کلید در بسته همان کلید اول باشد.شاید مجبور باشیم صبر کنیم و همه صد کلید را امتحان کنیم تا یکی از آنها در را باز  کند. گاهی اوقات کلید صدم کلیدی است که در را باز می کند و شرط رسیدن به این کلید امتحان کردن نود  و نه کلید دیگر است.یادمان باشد که زندگی را هرگز نخواهیم فهمید اگر کلید صدم را امتحان نکنیم فقط به این خاطر که نود و نه کلید قبلی جواب ندادند. 

 

             <زندگی را نخواهیم فهمید اگر از ترس زمین خوردن هرگز قدم در جاده نگذاریم.>